Paese - podkłady, pudry - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Paese to dynamicznie rozwijająca się od 2008 roku polska marka kosmetyków przeznaczonych do wykonywania makijażu. Firma posiada swój własny zakład produkcyjny, co umożliwia większą kontrolę i nadzór wypuszczanych do sprzedaży produktów i przekłada się na wysokie bezpieczeństwo użytkowania ich. Oprócz tego Paese aktywnie współpracuje z niezależnymi instytucjami naukowymi, by jeszcze bardziej dopracowywać formuły kosmetyków, stale rozwijając ich jakość. Nie dziwi nas więc fakt, że produkty Paese są docenione w 50 krajach na świecie.

Kosmetyki Paese - funkcjonalność i pielęgnacja

Wszystkie produkty Paese to nie tylko wysoka jakość czy trwałość działania, ale także dopasowanie do potrzeb każdego rodzaju skóry. To również dodatkowe działanie aktywnych składników pielęgnujących, o które wzbogacone są kosmetyki. Spełniają więc one podwójną rolę - zapewniają niezbędną codzienną pielęgnację w międzyczasie maskując niedoskonałości. Dla firmy Paese ważne jest przede wszystkim zdrowie skóry, dlatego też produkty łączą w sobie funkcję odżywczą oraz podstawowe znaczenie makijażu - uwydatnienie urody. Kosmetyki Paese zawierają w swoich składach kompleksy witamin, naturalne olejki oraz woski. To między innymi te składniki przyczyniają się do ich wartościowego działania.

Uniwersalność i elegancja w każdym kosmetyku marki Paese

Każda z nas w równym stopniu marzy o zdrowej i promiennej cerze bez niedoskonałości. Marka Paese doskonale o tym wie i nie skupia się na jednej docelowej grupie klientów - grono użytkowniczek marki jest na tyle szerokie, że po produkty Paese sięgają kobiety w każdym przedziale wiekowym. Każda z nas może znaleźć odpowiedni dla siebie produkt, nie kierując się barierami wieku. Marka Paese jest znana ze spójnego wizerunku, jaki prezentuje. W szczególności uwidaczniają to opakowania kosmetyków np. podkładów zamknięte w minimalistycznych, lecz eleganckich opakowaniach w subtelnych i delikatnych kolorach. Atrakcyjne ceny w stosunku do jakości oferowanych produktów umożliwiają zakup osobom dysponującym każdym budżetem. Zapraszamy do przejrzenia oferty w celu zapoznania się z marką oraz nabycia odżywczych kosmetyków Paese na naszej stronie internetowej Akapro.pl, które będą idealnym dopełnieniem do stylizacji z użyciem lakierów hybrydowych Semilac bądź akrylożeli, czy też po wykorzystaniu kosmetyków prostujących włosy oraz kosmetyków naturalnych do ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl